Nazywam się Monika Ratkowska

Od dzieciństwa związana byłam z tańcem. Przez 14 lat prowadziłam swoją formację taneczną, w której byłam liderką i choreografem. Taniec wprowadził w moje życie systematyczność, dyscyplinę, możliwość podróżowania oraz ukształtował postawę mojej sylwetki.

Przygoda z treningami fitness zaczęła się w wieku 15 lat a swój pierwszy klub treningowy otworzyłam 3 lata później. Po wielu latach połączyłam treningi fitness z elementami takich form treningu jak stretching, pilates, joga.

Od kilku lat pasjonuje mnie rozwój osobisty, wszystko zaczęło się w niełatwym dla mnie momencie, kiedy życie przewróciło mi sie do góry nogami. Rozwój osobisty a z czasem i medytacje pomogły mi i do dziś pomagają pokonywać życiowe wyzwania.

 

To właśnie dlatego tworząc Maraton Kobiecości wiedziałam, że również chcę poprzez ten projekt przekazywać moc nie tylko poprzez ruch, lecz także poprzez pracę nad motywacją, nawykami oraz budowaniem wewnętrznej siły.

Moja osobista misja jest spójna z tą, którą głoszę w Maratonie Kobiecości

Od 2020 zmagam się z chorobą Hashimoto, która w niezwykłym tempie poszerza swoje kręgi wśród kobiet, a jej najczęstszym powodem jest przewlekły stres. Choroba ta znacznie zmieniła moje podejście do codziennych wyzwań oraz metody treningów, w których obecnie przykładam znacznie więcej uwagi do słuchania potrzeb organizmu, relaksacji i regeneracji.

.

Scroll to Top
Przewiń do góry